O MNIE

NANOplan to autorska pracownia, założona przez Małgorzatę Tomankiewicz. Głównym celem pracowni jest tworzenie ponadczasowych, funkcjonalnych, eleganckich rozwiązań dostosowanych do klienta. Bardzo cenię czas klienta, dlatego model współpracy online mam dopracowany do perfekcji.

2
pexels-antoni-shkraba-5292194

Małgorzata tomankiewicz

mgr inż. arch.


Jestem absolwentką politechniki, kierunku Architektura i Urbanistyka, a na co dzień specjalizuję się w architekturze wnętrz. Uwielbiam personalizować przestrzeń pod kątem mieszkańców, dobierać dostosowane do nich rozwiązania – funkcjonalne, ale też unikatowe. Szczególnie ważne jest dla mnie dokładne poznanie potrzeb klienta. Każdy z nas jest inny, ma swój własny styl życia i upodobania, dlatego na pierwszym miejscu stawiam indywidualne podejście do każdego.

jeśli...

  • kupiłaś/eś mieszkanie, ale nie masz na nie pomysłu, nie wiesz od czego zacząć…
  • brakuje Ci czasu na podejmowanie ciężkich decyzji…
  • masz pomysł, ale nie potrafisz go urzeczywistnić
  • potrzebujesz nowej wizji na Twoje obecne wnętrze…
tkanina bezowa
tkanina bezowa

… to dobrze trafiłxś!

dlaczego

nano?

  •  WSPÓŁPRACA ONLINE

Zdaję sobie sprawę, że większość osób żyje teraz w biegu, przez to bardzo cenię czas klienta. Projekt wymarzonego wnętrza, to współpraca często sięgająca kilku miesięcy. Model projektowania online oszczędza czas na dojazdy, stanie w korkach, podejmowanie ciężkich decyzji przy architekcie pod presją czasu. Moim zdaniem prezentacja projektu i poziom „opieki” nad klientem nie odbiega od współpracy tradycyjnej. Masz wątpliwości? Skontaktuj się ze mną:)

  • JAKOŚĆ

Jakość obsługi klienta stawiam na najwyższym poziomie. Projekty wykonane są bardzo dokładnie, precyzyjnie i zawierają wszystkie potrzebne informacje i wytyczne do samodzielnego przeprowadzenia remontu ze swoją ekipą wykończeniową.

pexels-cottonbro-studio-6580011
  •  TERMINOWOŚĆ

Jak już wcześniej wspomniałam, szacunek do czasu klienta jest dla mnie podstawą, dlatego ściśle trzymam się początkowych ustaleń, a poszczególne etapy projektu oddaję w określonym terminie.

  • UNIKATOWOŚĆ

Projekty w mojej pracowni wykonywane są dokładnie, co do każdego detalu, w celu przekazania pełnych wytycznych dla wykonawców. Uwielbiam projektować spersonalizowane zabudowy meblowe, do wykonania przez stolarza, angażować do projektu rozwiązania, meble i elementy, których nie spotkasz nigdzie indziej.

WIZ02

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

FORMULARZ KONTAKTOWY


LOGO mniejsza jakosc

KONTAKT

GODZINY OTWARCIA

ZNAJDŹ NAS

NANOplan - pracownia projektowania wnętrz. Projektant wnętrz. Architekt wnętrz. Projektowanie wnętrz.